Hakkari Şemdinli'de Roketli Terör Saldırısı! Acı Haber Geldi

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde terör örgütü PKK mensupları güvenlik güçlerine yönelik hain bir saldırı düzenlediler. Teröristler tarafından düzenlenen saldırı sonucu ise acı haber geldi.

Hakkari Şemdinli'de Roketli Terör Saldırısı! Acı Haber Geldi

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde bölücü terör örgütü üyesi teröristler, güvenlik güçlerine roketli saldırı düzenlediler. Düzenlenen hain saldırı sonucu ise 1 güvenlik korucusunun şehir olduğu haberi geldi. 

PKK'lı teröristler tarafından Balkaya Dağları Üs Bölgesinde bulunan güvenlik güçlerine yönelik düzenlenen saldırının ardından ise bölgede operasyon başlatıldı. İşte detaylar,

HAKKARİ'DEN ŞEHİT HABERİ GELDİ

Bölgeden edinilen ilk bilgilere göre, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde güvenlik güçlerine teröristlerce hain bir saldırı düzenlendi. PKK'lı teröristler, Şemdinli İlçesi'nin Irak sınırındaki Balkaya Dağları Üs Bölgesine düzenlenen saldırıda roket ve uzun namlulu silahlar kullanıldı. Gerçekleştirilen ilk saldırı sonucu ise Sait Demirbaş isimli güvenlik korucusu şehit düştüğü belirtildi. 

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde bölücü terör örgütü üyesi teröristler tarafından gerçekleştirilen hain terör saldırısının ardından bölgede geniş çaplı bir operasyon başlatıldığı öğrenildi. Hain teröristlerin yakalanması için başlatılan operasyonlar devam ediyor. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE