Hatay Antakya'da Acı Olay! Çöp Konteynerinde Yeni Doğmuş Kız Bebeğe Ait Ceset Bulundu

Hatay'ın Antakya ilçesinde acı bir olay yaşandı. Antakya'ya bağlı Kuzeytepe Yeni Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nde bulunan bir çöp konteynerinde yeni doğmuş kız bebeğine ait bir cesedin bulunduğu açıklandı... Olay hakkında soruşturma başlatıldı.

Hatay Antakya'da Acı Olay! Çöp Konteynerinde Yeni Doğmuş Kız Bebeğe Ait Ceset Bulundu

Hatay, Antakya'da çöp konteyneri içine atılmış ve henüz yeni doğduğu ifade edilen kız bebeğine ait cesedin bulunduğu açıklandı.

Antakya'ya bağlı Kuzeytepe Yeni Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi'nde bulunan bir konteyneri içinde bebek cesedi olduğunu görenler polis ekiplerini olay yerine çağırdı.

Olay yerine sevk edilen polis ve sağlık ekiplerince bebeğin cesedi otopsi için Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken olay hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi.

İŞTE OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE