Hatay'da İğrenç Saldırı ! Hamile Kadının Karnına Defalarca...

Hatay'da güvenlik kameraları iğrenç bir olayı kaydetti. Güvenlik kameralarının kayıtlarına göre 8 aylık hamile kadına bir saldırı gerçekleştiriliyor. Saldırgan hamile kadını sokak ortasında dövdü. Baygınlık geçiren kadının karınına defalarca tekme attı ve köpeğini üstüne saldı.

GÜNDEM 23.04.2018, 15:59 23.04.2018, 16:54

Hatay'da akıllara durgunluk verecek iğrenç bir olay yaşandı. Saldırgan hamile bir kadını dövdü. Dayak yiyen kadın baygınlık geçirerek yere düştü. Saldırgan durmadı yerdeki hamile kadının karnına defalarca tekme attı ve köpeğini üstüne saldı. Ayrıca saldırgan kendisine müdahale edenlere de saldırdı ve onlara da köpeğini saldı. 

HAMİLE KADINI DÖVDÜ, TEKMELEDİ VE KÖPEĞİNİ ÜSTÜNE SALDI

Olay güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Show TV'nin haberine göre olay 19 Nisan günü Hatay'da meydana geldi. Görüntülere göre trafiğe kapalı bir yolda motosikletiyle ilerleyen saldırganın, kendisini uyaran hamile kadına acımasızca vuruyor. Kadını döven yerde tekmeleyen ve köpeğini üstüne salan saldırgan kendisine müdahale edenlere de saldırdı.

YOLDAN GEÇEN ASKER MÜDAHALE EDİYOR

Saldırgan Haluk İ. adlı şahıs kendisine müdahale eden yaşlı bir adama da saldırdı. Bunun ardından saldırgan motosikletine binip kaçmaya çalışırken bir asker tarafından yakalanıyor ve etkisiz hale getiriyor. 8 aylık hamile olan kadın ise iç kanama şüphesi ile hastaneye kaldırılıyor. Tüm bunların yanı sıra iddialara göre gözaltına alınan saldırgan bir süre sonra serbest bırakıldı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (7)
msty 1 yıl önce
Bu adamın haksiz olduğuna çevredekiler şahit olay yerinde linç edilmeliydi bilakis aynı şeyleri yapmaya devam edecektir.
Ramazan 1 yıl önce
Allah bildiği gibi yapsın yanına kar kalmasın
ramazan 1 yıl önce
amin
Gamze 1 yıl önce
Allah bu şerefsizin bin türlü belasını versin çevredekilerde en az onun kadar suçlu müdahale etmek yerine izliyorlar
Vatandaş 1 yıl önce
Esas adalet içler acısı yazıklar olsun suçluları koruyanlara
Vatandaş 1 yıl önce
Esas adalet içler acısı yazıklar olsun suçluları koruyanlara
Etmey 1 yıl önce
Böyle insanların cezalandırılmaması başkalarına da cesaret veriyor bunlar cezalandırılmalı