Hatay'da İğrenç Saldırı ! Hamile Kadının Karnına Defalarca...

Hatay'da güvenlik kameraları iğrenç bir olayı kaydetti. Güvenlik kameralarının kayıtlarına göre 8 aylık hamile kadına bir saldırı gerçekleştiriliyor. Saldırgan hamile kadını sokak ortasında dövdü. Baygınlık geçiren kadının karınına defalarca tekme attı ve köpeğini üstüne saldı.

Hatay'da akıllara durgunluk verecek iğrenç bir olay yaşandı. Saldırgan hamile bir kadını dövdü. Dayak yiyen kadın baygınlık geçirerek yere düştü. Saldırgan durmadı yerdeki hamile kadının karnına defalarca tekme attı ve köpeğini üstüne saldı. Ayrıca saldırgan kendisine müdahale edenlere de saldırdı ve onlara da köpeğini saldı. 

HAMİLE KADINI DÖVDÜ, TEKMELEDİ VE KÖPEĞİNİ ÜSTÜNE SALDI

Olay güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Show TV'nin haberine göre olay 19 Nisan günü Hatay'da meydana geldi. Görüntülere göre trafiğe kapalı bir yolda motosikletiyle ilerleyen saldırganın, kendisini uyaran hamile kadına acımasızca vuruyor. Kadını döven yerde tekmeleyen ve köpeğini üstüne salan saldırgan kendisine müdahale edenlere de saldırdı.

YOLDAN GEÇEN ASKER MÜDAHALE EDİYOR

Saldırgan Haluk İ. adlı şahıs kendisine müdahale eden yaşlı bir adama da saldırdı. Bunun ardından saldırgan motosikletine binip kaçmaya çalışırken bir asker tarafından yakalanıyor ve etkisiz hale getiriyor. 8 aylık hamile olan kadın ise iç kanama şüphesi ile hastaneye kaldırılıyor. Tüm bunların yanı sıra iddialara göre gözaltına alınan saldırgan bir süre sonra serbest bırakıldı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
msty
msty - 1 yıl Önce

Bu adamın haksiz olduğuna çevredekiler şahit olay yerinde linç edilmeliydi bilakis aynı şeyleri yapmaya devam edecektir.

Ramazan
Ramazan - 1 yıl Önce

Allah bildiği gibi yapsın yanına kar kalmasın

ramazan
ramazan - 1 yıl Önce

amin

Gamze
Gamze - 1 yıl Önce

Allah bu şerefsizin bin türlü belasını versin çevredekilerde en az onun kadar suçlu müdahale etmek yerine izliyorlar

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Esas adalet içler acısı yazıklar olsun suçluları koruyanlara

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Esas adalet içler acısı yazıklar olsun suçluları koruyanlara

Etmey
Etmey - 1 yıl Önce

Böyle insanların cezalandırılmaması başkalarına da cesaret veriyor bunlar cezalandırılmalı