Hemşireyi Darp Eden Şahıs :" Psikolojik Tedavi Görüyorum"

Çekmeköy'de, belediye otobüsünde bir hemşireyi mini etek giydiği gerekçesiyle darp eden kişi emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

GÜNDEM 18.09.2016, 12:57 18.09.2016, 13:02
Hemşireyi Darp Eden Şahıs :" Psikolojik Tedavi Görüyorum"
Çekmeköy'de, belediye otobüsünde bir hemşireyi darbettiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli, adliyeye sevk edildi.

Hemşire Ayşegül Terzi'nin, 12 Eylül'de Alemdağ Polis Merkezi'ne giderek bir erkek şahsın otobüste aniden yüzüne tekme attığını belirtip şikayette bulunması üzerine çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan Abdullah Ç'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Şüphelinin emniyetteki ifadesinde, "Ben psikolojik tedavi görüyorum. Bir anda istem dışı tekme attım" dediği öğrenildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nden çıkarıldığı sırada basın mensuplarının sorularını "Her şey kontrolümün altında arkadaşlar, sıkıntı yok..." diyerek yanıtlayan Abdullah Ç, Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edildi.

Hemşire Ayşegül Terzi, 12 Eylül'de Alemdağ Polis Merkezi'ne giderek bir erkek şahsın otobüste aniden yüzüne tekme attığını belirtip şikayette bulunmuştu. Bu doğrultuda çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, otobüsün güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek tespit ettiği şüpheli Abdullah Ç'yi gözaltına almıştı. Şüpheliyi teşhis etmek için emniyete gelen Terzi, Abdullah Ç'nin yakalanmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirtmişti.

KAMUPERSONELİ.NET - AA
Yorumlar (0)