banner731

Hükümetten Cam Filmi Cezalarına İlişkin Af Açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, bu zamana kadar kesilen cam filmi cezalarına af gelip gelmeyeceğine ilişkin bir açıklama yaptı.

GÜNDEM 27.11.2017, 11:14 27.11.2017, 16:31
Hükümetten Cam Filmi Cezalarına İlişkin Af Açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Rıza Sarraf davasına ve cam filmi cezalarına ilişkin açıklamalar yaptı.

Bozdaü, ABD'de görülen Rıza Sarraf davasına ilişkin açıklamasında: "ABD'de bu yargılamayı yapanlara soruyorum, sizin elinizde Rıza Sarraf'ı suçlayan doğru deliller var mı yok mu? Varsa bu delilleri size kim getirdi? Hukuki dayanaktan yoksun olan bu davanın düşürülmesi veya sonlandırılması gerekmektedir." ifadelerini kullandı.

CAM FİLMİ CEZALARINA AF VAR MI?

Bekir Bozdağ, bu zamana kadar kesilen cam filmi cezalarına af olup olmayacağı konusuna da değinerek: "Cezalarla ilgili bir af söz konusu değil." dedi.

OHAL KOMİSYONU Ve KOMİSYON ÇALIŞMALARI

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, OHAL komisyonunun çalışmaları neticesinde ilk kararların yakın zamanda çıkacağını söyleyerek: "urul Başkanımız açıklamasında bu ayın sonuna doğru ilk kararları çıkaracaklarını ifade ettiler. Kasım ayı sonu, aralık başı muhtemelen ilk kararlar verilmeye başlanacaktır." açıklamasını yaptı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)