banner731

İBBTV'de Logo Değişikliği Yapıldı ! İYİ Parti'den Açıklama Geldi

İyi Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk ve Genel Başkan yardımcısı Yavuz Ağiralioğlu İBBTV'de logo değişikliği hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamalarda İstanbul'da 50 yıllık İBBTV logosu değişikliğinin iyi niyetten uzak olduğu belirtildi.

GÜNDEM 13.09.2019, 17:16
İBBTV'de Logo Değişikliği Yapıldı ! İYİ Parti'den Açıklama Geldi

İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk sosyal medya hesabından İBBTV'deki logo değişikliği hakkında açıklamalarda bulunuldu. 

İsmail Koncuk açıklamalarını sosyal medya üzerinden yaptı ve logo değişikliğine tepki gösterdi. İsmail Koncuk söz konusu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

İSMAİL KONCUK TEPKİ GÖSTERDİ

"Her şey bitti, şimdi de, nur topu gibi, bir logo tartışmamız oldu. İstanbul'un 50 yıllık logosunu İBBTV'de kullanmak kimi rahatsız etti?Sn İmamoğlu'nu bu yanlışa kim sevk etti?Ben şahsım adına, bu değişikliği iyi niyetten de, öngörüden de uzak buluyorum.Yanlıştan dönmek erdemdir."

İsmail Koncuk'un açıklamalarına İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağiralioğlu da destek verdi. 

LOGO DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞTI

İstanbul Büyükşehir belediyesi geçtiğimiz günlerde İBBTV'nin minareli logosunu değiştirmişti. Bu logo değişikliği hakkında Beylikdüzü Belediyesi AK Parti grubu grup başkanı olan Mücahit Birinci bir açıklama yaptı.

Birinci konu hakkındaki açıklamalarında şu ifadelere yer vermişti:

"İBB Meclisi'nde de logo değişikliği için 3'te 2 çoğunluğu gerekiyor. Ve CHP'nin böyle bir çoğunluğu yok. Camili minareli logoyu değiştirmek için İBB TV'den başladı. Nurettin Sözen zamanında dahi değişmemiş bu logoyu her yerde değiştirmenin ilk adımını attı"

Yorumlar (0)