İçişleri Bakanı Soylu'dan Polis Memuruna Sürpriz

Kendisine AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan aracılığı ile mesaj gönderen polis memuruna İçişleri Bakanı Süleyman Soylu görüntülü arayarak sürpriz yaptı.

İçişleri Bakanı Soylu'dan Polis Memuruna Sürpriz

Bir dizi ziyaret ve inceleme için Çanakkale'de bulunan Turan, temaslarının ardından Lapseki ilçesine geldi. Burada Lapseki Emniyet Müdürlüğüne sürpriz bir ziyarette bulunan Turan, görevdeki personel ile sohbet etti.

Bülent Turan ve polis memurları arasındaki sohbet sırasında polis memuru Gökhan Çınar, Bülent Turan'dan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştüklerinde selam ve saygılarını iletmesini talep etti. Turan, bunun üzerine Bakan Soylu'ya mesaj gönderdi.

BAKAN SOYLU'DAN SÜRPRİZ

Daha sonra ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bülent Turan'ı cep telefonundan aradı. Bakan Soylu Turan ve polis memuru Çınar ile sohbet etti. Bakan Soylu, emniyet müdürlüğünde mesaide bulunan personele de selamlarını gönderdi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE