İçişleri Bakanlığı'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan Portresi İçin Genelge

Kamu kurum ve kuruluşlarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresinin asılması için İçişleri Bakanlığı kurumlara bir genelge gönderdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun imzasıyla gönderilen genelgeye dair detayları haberimizde bulabilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan Portresi İçin Genelge

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir portresinin devlet kurumlarına asılmasına ilişkin İçişleri Bakanlığı tarafından bir genelge bakanlığa dair tüm birimlere gönderildi. 

Söz konusu genelgede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresinin, birimlerin girişlerine asılması istendi. İşte detaylar

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GENELGESİ

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzasıyla 31 Temmuz'da yayımlanan genelge sonrasında, kaymakamlıklar, valilikler, emniyet müdürlükleri ve karakollarda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresini asma hazırlıkları yaşanıyor. Soylu'lu yayımladığı genelgede, ''Bakanlığımız merkez birimleri, bağlı kuruluşları, valilikler, kaymakamlıklar, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı binaları ve bunlara bağlı karakolların girişlerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın 'www.illeridaresi.gov.tr' adresinden ulaşılacak fotoğrafının kullanılması hususunda gereğini rica ederim'' ifadelerine yer verildi. Genelge, bakanlık merkez birimlerine, Jandarma Genel Komutanlığına, Emniyet Genel Müdürlüğüne, Sahil Güvenlik Komutanlığına, Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne, AFAD başkanlığına ve 81 il valiliğine gönderildi.

İşte O Genelge

Kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, fotoğraf stüdyolarına giderek, genelgede belirtildiği gibi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 50 x 70 santimetre ebadındaki renkli portrelerini yaptırıp, birimlerin girişine asıyor.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 18:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Mehmet
Ali Mehmet - 10 ay Önce

Bu adama helaldir olsun tabi.Adam ülkeyi şaha kaldırdı.

1453
1453 - 10 ay Önce

Yazıklar olsun onuda yaptirirlarsa türk milletine

Sinan
Sinan - 10 ay Önce

Rezillik dizboyu

Kral
Kral - 9 ay Önce

Bence adam hak etti