İçişleri Bakanlığı Terör Bilançosunu Duyurdu: 24 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda terör bilançosu yayımlandı. Buna göre söz konusu bir haftalık terör bilançosunda 24 teröristin etkisiz hale getirildiği ifade edildi. Konu ile ilgili olarak detaylar haberimizde...

İçişleri Bakanlığı Terör Bilançosunu Duyurdu: 24 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

İçişleri Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda son bir haftalık terör bilançosu yayımlandı. 

Yayımlanan terör bilançosunda 24 teröristin etkisiz hale getirildiği ifade edildi. 

TERÖR BİLANÇOSU AÇIKLANDI

Konu ile ilgili olarak İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda "Jandarma Özel Harekât (JÖH), Polis Özel Harekât (PÖH), Jandarma Komando Birlikleri ile İç Güvenlik Operasyonları çerçevesinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Hava ve Kara unsurlarınca 1.542 operasyon yapılmış, Terör Örgütlerine yardım/yataklık yaptığı ve örgütlerle irtibatlı olduğu değerlendirilen 664 Terör (PKK/KCK 395, AŞIRI SOL 3, DEAŞ 68, FETÖ/PDY 198), 2.945 Uyuşturucu ve Kaçakçılık suçlarından ve 52 Düzensiz Göçle Mücadele kapsamında olmak üzere toplam 3.661 kişi gözaltına alınmıştır." ifadelerine yer verildi. 

Ayrıca İçişleri Bakanlığı tarafından "son 1 haftada yurt içinde toplam 24 (12 ölü, 7 sağ, 5 teslim) terörist etkisiz hale getirilmiştir." ifadelerine yer verildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE