İhraç Edilen Memurlar Başbakanlık Binası Önünde Uzun Kuyruklar Oluşturdu

Kamudan ihraç edilen ya da açığa alınan memurlar Başbakanlık Merkez Binası içerisinde yer alan İletişim Merkezi'ne itiraz dilekçelerini veriyor...

GÜNDEM 21.09.2016, 13:08 21.09.2016, 13:14
İhraç Edilen Memurlar Başbakanlık Binası Önünde Uzun Kuyruklar Oluşturdu

 Başbakanlık İletişim Merkezi'nde Büyük Yoğunluk Ankara'daki  Başbakanlık İletişim Merkezi'ndeki kuyruk sabah saatlerinden bu yana sürüyor.

BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİ'NDE YOĞUNLUK SÜRÜYOR

FETÖ soruşturmaları kapsamında açığa alınan ya da ihraç edilen memurların yakınları ve kendileri dilekçe vermek için Başbakanlık İletişim Merkezi önünde toplanmış durumda. Başbakanlık Merkez Binası'nın içerisinde yer alan Başbakanlık İletişim Merkezi'ne dilekçeler verilmeye başlandı. 

İTİRAZ DİLEKÇELERİ TÜRKİYE GENELİNDE TOPLANIYOR

İtirazlar sadece Başbakanlık 'daki İletişim Merkezi'ne değil, Türkiye'nin 81 ilinde toplanan kriz masalarına da yapılabiliyor. Sonuç aşamalarının ne zaman açıklanacağına dair herhangi bir açıklama gelmedi.  İncelemeler sonunucunda terör örgütü ile bağlantısı olmadığı halde açığa alınan ya da ihraç edilen memurlar görevlerine iade edilecek. 

Haksız yere açığa alındığı tespit edilen memurlar hakkında Başbakan Yıldırım :"Yanlış hesap Bağdat'dan döner, bir hata yapılmışsa bu hatadan dönülecektir" demişti.

Kamu haberlerinden, gündem haberlerinden, son dakika haberlerinden ve memur alımlarından anında haberdar olmak için kamupersoneli.net'in mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA
Yorumlar (0)