İİBF Mezunları Memur Olmak İçin Atama Bekliyor

Çok sayıda mezunu olan İİBF mezunları, daha çok atama sayısı ve alım bekliyorlar. İİBF mezunları bu sorunlarını sosyal medyada dile getiriyorlar.

İİBF Mezunları Memur Olmak İçin Atama Bekliyor

Atama bekleyen ve sosyal medyada bu sorunlarını dile getiren mezun gruplarından birisi de İİBF mezunları. Çok fazla sayıda işsiz mezunu olan İİBF mezunları, sosyal medyada seslerini duyurmaya çalışıyorlar. 

İşte İİBF Mezunlarının Bazı Mesajları:

Her alanda atama yapılırken, İİBF mezunlarına yeterli atama yapılmıyor. İİBF mezunları işsiz bekliyor.

İşsiz olarak gezmekten bıktık artık. İİBF mezunları atansın. Mezun olduktan sonra o kadar ders çalışıyoruz yine atanamıyoruz.

Yeterki atanalım biz bedava çalışmaya da razıyız.

Bu seneye kadar az da olsa İİBF mezunları atanıyordu. Bu sene ne oldu bilmiyorum İİBF mezunları atanmıyor.

Puanımızın geçerlilik süresi dolmak üzere artık atama yapılsın beklemek istemiyoruz.

Ya atama yapılsın ya da artık İİBF bölümleri kapatılsın.

2016 KPSS'den aldığımız puanlarımızı kullanamadan, 2017 KPSS geldi. Lütfen bu sese kulak verin İİBF mezunları atama bekliyor.

Bunca gencin hayalleri tek bir sınav olmamalı.

İİBF mezunları, bu ve buna benzer binlerce mesajı sosyal medyadan yazarak seslerini duyurmaya çalışıyorlar. İİBF mezunlarına yönelik atama haberlerini, kamupersoneli.net olarak takip etmeye ve anlık olarak sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Kamupersoneli.net | Ankara

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 23:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhsin
muhsin - 2 yıl Önce

kamu personeli sitesine bu haberinden ötürü teşekkür ediyorum. i̇i̇bf mezunları öğretmenler gibi kendi alanlarında istihdam edilmek istiyor! polis, katip, ikm ...vs ol diyorlar kpss alan boşuna mı konuldu? 2yıllık, liseden farkımız yok bizim resmen !!! biz de kendi mesleğimizi yapmak istiyoruz..

fişek
fişek - 2 yıl Önce

haber yaptığınız için çok teşekkürler. SiZi artık takip ediyorum

İİBF'Lİ
İİBF'Lİ - 2 yıl Önce

Biz Dr eğitimini aldığımız işi yapmak istiyoruz. Egitimciye, sağlıkçıya tabiki ihtiyaç var ama bu ekonomiyi yönetecek insanlar da lazım. Ekonomiyi denetleyecek insanlar da lazım. Ekonomistler de lazım. Bu yüzden adaletli kadro dağılımı yapılmalı. En çok mağdur olan İİBF mezunlarıdır.
Teşekkürler.

Cihangir
Cihangir - 2 yıl Önce

bizler artık kendi işimizi yapmak istiyoruz. gih kadrolarına sadece iibf mezunları alınmalı ortak alım istemiyoruz. bir de taşeron memurluklar merkezi alıma dahil edilse çoğu iibf mezunu atanır.

Salih
Salih - 2 yıl Önce

Duyarliliginiz icin sagolun Kamupersoneli