İmamoğlu Belediye'deki Tabldotu Eşitledi: "Bana Antrikot, Size Musakka Olmaz"

Mesaisine bugün başlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün belediyedeki personelle tanıştı. Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu son olarak mutfağa gidip, ‘Yemekte ne vardı bugün’ diye sordu. 'Musakka vardı sizin için de antrikot' cevabını alınca, ‘Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahasına aynısı olacak’ talimatını verdi.

GÜNDEM 18.04.2019, 16:22 18.04.2019, 16:40
İmamoğlu Belediye'deki Tabldotu Eşitledi: "Bana Antrikot, Size Musakka Olmaz"

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Saraçhane’deki merkez binaya gelerek, mesaisine başladı. İlk olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, daha sonra makamına çıkarak, çeşitli toplantılar gerçekleştirdi. İmamoğlu, toplantıların ardından, bulunduğu kattaki belediye çalışanlarıyla tanıştı. Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu, çalışanlara başarı diledi. Son olarak mutfak bölümüne giren İmamoğlu, çalışanlara, ‘Yemekte ne vardı bugün’ diye sordu. ‘Musakka vardı. Sizin için de antrikot’ yanıtını aldı. Çalışana, ‘Neden’ diye soran İmamoğlu, ‘O şekilde hazırlandı’ yanıtını aldı.

Tabldotu Eşitledi

Bu duruma kayıtsız kalmayan İmamoğlu, ‘Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak’ talimatını verdi. ‘Şehirdeki insanları eşitlemeye geliyorum’ diyen İmamoğlu, böylece ilk olarak ‘tabldotu eşitlemiş’ oldu

Yorumlar (4)
Hüseyin Yalçın 6 ay önce
Eğer bu şekilde çalışanlarınıza daimi hz ömer gibi adil davranırsanız helâl olsun başarılarınız devamını dilerim
Meliha soğucak 6 ay önce
Helal olsun.
Meliha soğucak 6 ay önce
Helal olsun.
hüseyin 6 ay önce
bu şekilde devam etse helal olsun