İmamoğlu Belediye'deki Tabldotu Eşitledi: "Bana Antrikot, Size Musakka Olmaz"

Mesaisine bugün başlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün belediyedeki personelle tanıştı. Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu son olarak mutfağa gidip, ‘Yemekte ne vardı bugün’ diye sordu. 'Musakka vardı sizin için de antrikot' cevabını alınca, ‘Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahasına aynısı olacak’ talimatını verdi.

İmamoğlu Belediye'deki Tabldotu Eşitledi: "Bana Antrikot, Size Musakka Olmaz"

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Saraçhane’deki merkez binaya gelerek, mesaisine başladı. İlk olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, daha sonra makamına çıkarak, çeşitli toplantılar gerçekleştirdi. İmamoğlu, toplantıların ardından, bulunduğu kattaki belediye çalışanlarıyla tanıştı. Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu, çalışanlara başarı diledi. Son olarak mutfak bölümüne giren İmamoğlu, çalışanlara, ‘Yemekte ne vardı bugün’ diye sordu. ‘Musakka vardı. Sizin için de antrikot’ yanıtını aldı. Çalışana, ‘Neden’ diye soran İmamoğlu, ‘O şekilde hazırlandı’ yanıtını aldı.

Tabldotu Eşitledi

Bu duruma kayıtsız kalmayan İmamoğlu, ‘Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak’ talimatını verdi. ‘Şehirdeki insanları eşitlemeye geliyorum’ diyen İmamoğlu, böylece ilk olarak ‘tabldotu eşitlemiş’ oldu

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 16:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Yalçın
Hüseyin Yalçın - 1 ay Önce

Eğer bu şekilde çalışanlarınıza daimi hz ömer gibi adil davranırsanız helâl olsun başarılarınız devamını dilerim

Meliha soğucak
Meliha soğucak - 1 ay Önce

Helal olsun.

Meliha soğucak
Meliha soğucak - 1 ay Önce

Helal olsun.

hüseyin
hüseyin - 1 ay Önce

bu şekilde devam etse helal olsun