Instagram'da erişim sıkıntısı- Instagram'a neden erişilemiyor?

Instagram'da devam eden erişim sıkıntısından dolayı bir çok kullanıcı hesabı olan kişi Instagram çöktümü, Instagram sorun varmı? gibi sorularına cevap arıyor... Instagram'a neden erişilemiyor?

Instagram'da erişim sıkıntısı- Instagram'a neden erişilemiyor?

Dünyaca ünlü fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram'da erişim sıkıntısı yaşanıyor. Instagram'da olan erişim sıkıntılarına yönelik vatandaş sorunun kaynağını öğrenmek istiyor. 

 Instagram sorun varmı,  Instagram çöktümü, Instagram'a neden erişilemiyor? gibi soruları detaylandırmak isteyen vatandaş Instagram'da yaşanan erişim sıkıntısının ne zaman biteceğini merak ediyor...

Henüz resmi bi açıklama yapılmasa da kullanıclar artık erişim konusunda sorunlar yaşıyor. 

WEBTE DE AYNI SORUN VAR!

Mobilden Instagram'a ulaşmakta zorluk çeken kullanıcılar web yoluyla platforma girdiklerinde de benzer problemle karşı karşıya geliyor. Instagram'daki bu duruma ilişkin resmi açıklama gelir gelmez haberimizin içeriğinde bulabileceksiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 20:31
YORUM EKLE