İrem Derici İle Lider Şahin Sevgili Mi? Lider Şahin Kimdir?

İrem derici ile lider şahin arasında yeni bir aşk mı filizleniyor? Lider Şahin Kimdir? , İrem Derici ile lider Şahin aşk mı yaşıyor? Detaylar haber merkezinde.

GÜNDEM 09.06.2016, 11:03 09.06.2016, 11:06
İrem Derici İle Lider Şahin Sevgili Mi? Lider Şahin Kimdir?
İrem Derici İle Lider Şahin Sevgili Mi? Lider Şahin Kimdir? Ünlü şarkıcı İrem derici ile Selami Şahin'in oğlu Lider şahin arasında yeni bir aşk filizlendi iddiaları günden güne yayılıyor. Lider Şahin Kimdir? Ne İş Yapar?

Sevilen Sanatçı Selami Şahin'in Oğlu Lider Şahin

Lider Şahin 15 Ağustos 1948 Yılında dünyaya gelen ve Türk Sanat dünyasının en sevilen isimlerinden birisi olan Selami Şahin'in oğludur. Selami Şahin'in 3 çocuğundan birisi olan Lider Şahin'in iki kardeşi daha vardır, Lider Şahin'in kız kardeşinin adı irem , erkek kardeşinin adı emirhan'dır.

Şimdilik Bir Açıklama Yok

Yakışıklılığı ile dikkat çeken Lider Şahin ile İrem Derici'in son zamanlarda yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor. İrem Derici ile Lider Şahin henüz bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı. Son zamanlarda müziği ve dobra tavırlarıyla sanat dünyasında adından çok söz ettiren İrem Derici, eşinden kısa bir süre önce ayrılmıştı.

Kamu haberleri merkezi kamupersoneli.net'in android uygulaması ile her türlü gelişme ve haberi cep telefonunuza tamamiyle ücretsiz bir biçimde alabilirsiniz. 

Kamu Personeli | Ankara
Yorumlar (0)