İsmail Küçükkaya'dan Flaş Paylaşımlar! O Anları Böyle Duyurdu: Büyük Tehlike Atlatıldı

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya kişisel twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda atlatılan büyük tehlikeyi duyurdu. Küçükkaya 18.40 Dicle isimli uçağın tam havalanmak üzere olduğu anda yaşanan korku dolu anları ve THY uçağının başarılı pilotunun yaptığı hamle hakkında detayları açıkladı. Pek çok kişi sosyal medya hesabı üzerinden yaşananları öğrendi... İşte ayrıntılar.

GÜNDEM 13.08.2019, 20:28
İsmail Küçükkaya'dan Flaş Paylaşımlar! O Anları Böyle Duyurdu: Büyük Tehlike Atlatıldı

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya'dan twitter aracılğıyla dikkatleri toplayan bir paylaşım geldi.

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya kişisel twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; "Bodrum'da büyük tehlike atlatıldı" dedi.

Küçükkaya, "İstanbul’a gitmek üzere yolcularını alan 18.40 Dicle isimli uçak tam havalanmak üzereydi ve hızını almışken bir helikopterin inişine denk geldi.

Pilot ani refleksle uçağa son anda fren yaptırdı. Yolcular uçaktan indirilip salona alındı." dedi.

PİLOTA TEŞEKKÜR EDİYORLAR

İsmail Küçükkaya uçaktan tahliye edilen yolcuların "Kule bunu nasıl fark edemez" diyerek tepkide bulunduğunu ve "Yolcular, dikkati ve refleksi nedeniyle THY uçağının pilotuna teşekkür ediyorlar" ifadelerini kullandı.

EK-2

AKADEMİSYEN'DE UÇAKTAYMIŞ

Akademisyen Prof. Dr. Hüseyin Hatemi ise Küçükkaya'nın paylaşımına yorum yaptı ve uçakta olduğunu ifade ederek;

"Sevgili İsmail Bey tam uçağa binerken içime kaza ihtimali doğdu. Dua ile girdim ve uçak havalanırken de devam ettim, uçak birden piste sert bir iniş yapıp hızla yürümeye başladı.

Ani fren yapınca da helikopterin üzerimizde iniş yaptığını öğrendik, Bodrum hava alanındayız, sevgiyle." dedi.

METİN AROLAT'TA ORADAYMIŞ

Dicle uçağı yolcularından ünlü sanatçı Metin Arolat'da uçakta olduğunu ifade ederek; "Şuanda hepimiz kaptan pilot sayesinde hayattayız." dedi.

Yorumlar (0)