İsrail Savaş Uçaklarının Şam'ı Vurduğu İddia Edildi

Suriye'nin başkenti Şam'da akşam saatlerinde şiddetli patlamalar meydana geldi. Konu ile ilgili olarak göre İsrail savaş uçaklarının Şam havalimanını vurduğu iddia edildi. Detaylar haberimizde...

İsrail Savaş Uçaklarının Şam'ı Vurduğu İddia Edildi

Bu akşam saat 21.50 sularında Suriye'nin başkenti Şam'da şiddetli patlamaların olduğu ifade edildi. 

İSRAİL SAVAŞ UÇAKLARI ŞAM'I VURDU

Bu patlamalardan kısa süre sonrasında yerel kaynaklar tarafından çeşitli açıklamalar yapıldı. Yapılan açıklamalarda İsrail savaş uçaklarının Şam havalimanını vurduğunu vurgulandı.

Suriye resmi haber ajansı SANA tarafından da bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Suriye hava savunma sistemlerinin, İsrail’in Şam Havalimanı’nın bulunduğu bölgeye yönelik hava saldırısını püskürtmek üzere devreye girdiği ifade edildi.

Esad kaynakları tarafından da bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada "Hava savunma sistemleri İsrail’in Şam Uluslararası Havalimanı’nın bulunduğu bölgeye yönelik füzeli saldırısını püskürttü, birkaç füze düşürüldü" ifadelerine yer verildi.

Ayrıca saldırıda ölü veya yaralı olmadığı belirtildi. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 01:53
YORUM EKLE