İşsizlikten Bunalan Genç İŞKUR Binasında Kendini Yaraladı !

Diyarbakır'da işsizlikten bunalan genç gittiği İŞKUR binasında sinirlerine hakim olamayarak kendini yaraladı.

GÜNDEM 05.12.2016, 16:12 01.02.2019, 18:15
İşsizlikten Bunalan Genç İŞKUR Binasında Kendini Yaraladı !

 Diyarbakır ilinde işsiz ve psikolojik sorunları olan genç gittiği İŞKUR binasında kendini jiletle yaraladı. Şahıs polis ekipleri ve çağırılan akrabaları tarafından ikna edilerek teslim oldu. 

Yaşanan olay Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesinde bulunan İŞKUR binasında gerçekleşti. Yetkililerden alınan bilgilere göre işsiz genç kendisine iş bulunması amacı ile İŞKUR binasına geldi. Burada bir süre bekleyen genç daha sonra çevresindeki vatandaşlar ile tartışmaya başladı. Bunun üzerine siniri krizi geçirerek jiletle kendini yaralamaya başladı. 

Genç Tedavi Altına Alındı 

Gencin kendisini yaralamasından sonra polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri genci sakinleştirmeye çalıştı. Ancak sakinleşmeyen gencin karşısında polis ekipleri durumu gencin yakınlarına bildirdi. Bir süre sonra olay yerine gelen gencin yakınları ve polis ekiplerinin uğraşları sonucunda kendini yaralayan genç sakinleştirildi. İşsiz genç vücudunun çeşitli yerlerinden kendini yaraladı ve olay yerine çağırılan ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Konu ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı. 
 

Yorumlar (1)
Cihangir 3 yıl önce
İş bulmak kolay değil. Bu ülkede referansı olan vasıfsız insanlar en iyi işlere girerken okumuş nitelikli kişiler iş bulamıyor. Bu da ülkemin gerçeklerinden biri.