İstanbul'da 29 Ekim Tarihinde Trafiğe Kapalı Olacak Yollar Açıklandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında İstanbul'da gerçekleştirilecek törenler nedeniyle bazı yolların trafiğe kapalı olacağı duyuruldu. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanan açıklamanın detaylarını sizlere aktarıyoruz.

GÜNDEM 28.10.2018, 23:35
İstanbul'da 29 Ekim Tarihinde Trafiğe Kapalı Olacak Yollar Açıklandı

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yayımladığı bir basın duyurusu ile İstanbul'da kapalı olacak yollar ve alternatif güzergahlara dair bilgiler verdi. 

Bu kapsamda İstanbul'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenleri nedeniyle kapalı olacak yollara ilişkin yayımlanan duyuru metni detayları şu şekilde,

İSTANBUL'DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPALI OLACAK

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yayımlanan basın duyurusunda, 29.10.2018 Pazartesi günü İlimiz Ümraniye ilçesi Organize Sanayi Bölgesi Spor Kompleksi Well Club'tan başlayacak Cumhuriyet'imizin 95'inci yılı kutlaması kapsamında yapılacak Atatürk Koşusu ile ilgili alınan emniyet tedbirleri kapsamında etkinlik günü 15.00-17.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar aşağıda belirtilmiştir, ifadeleri yer aldı. 

Bu kapsamda gerçekleştirilecek etkin kapsamında aşağıda yer alan güzergahlar trafiğe kapalı olacak. Baraj Yolu Caddesi (Nato Yolu Kavşağından Necip Fazıl Bulvarı Kavşağına kadar olan kısım), Nato Yolu Caddesi ile Baraj Yolu Caddesi Kavşağından Ebubekir Caddesi Kavşağına kadar olan kısım, Hoca Nasreddin Caddesi (Ferhat Paşa Köprüsünden 3. Caddeye kadar olan kısım), Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 4.Cadde. Alternatif güzergâhlar ise, 75. Yıl Bulvarı, Ebubekir Caddesi, Kurtuluş Caddesi olarak belirtildi. 

KADIKÖY'DE DE YOLLAR KAPALI OLACAK

İstanbul'da trafiğe kapalı olacak yollara dair yayımlanan diğer bir duyuruda ise Kadıköy'de de bazı yolların trafiğe kapalı olacağı ilan edildi. Sabah saat 09.00 ile 12.00 arasında kapalı olacak yollar; Kadıköy Bağdat Caddesi (Tütünce Mehmet Efendi Caddesi Kavşağından Kızıltoprak Meydana kadar olan kısım) ve bu güzergâha bağlanan tüm ara sokaklar, Dr. Faruk Ayanoğlu Caddesi, Hulusi Behçet Caddesi. Akşam saat 18.00'dan kutlama bitene kadar kapalı olacak yollar; Kadıköy Bağdat Caddesi (Tütünce Mehmet Efendi Caddesi Kavşağından Kızıltoprak Meydana kadar olan kısım) ve bu güzergâha bağlanan tüm ara sokaklar.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)