İstanbul'da Çok Büyük Yangın ! Patlama Üstüne Patlama Oldu

İstanbul'da havuz kimyasalları üreten bir fabrikada yangın çıktı. Çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor. Ayrıca yangının etkisinden dolayı fabrikada arka arkaya patlamalar oldu. Çıkan yangın hakkındaki tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İstanbul'da Çok Büyük Yangın ! Patlama Üstüne Patlama Oldu

İstanbul Sarıyer Ayazağa'da bulunan ve 9 bin metrekarelik alan üzerinde yer alan havuz kimyasalları üreten bir fabrikada yangın çıktı. Yangın ihbarının üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. 

Yanan fabrikadan çıkan dumanlar çevre ilçelerden de görüldü. Ayrıca fabrikada havuz malzemeleri üretildiği ve içeride çok miktarda kimyasal maddenin olduğu bildirildi.

HELİKOPTER ARKA ARKAYA SORTİ YAPTI

Meydana gelen büyük yangına Seyrantepe, Kağtıhane, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Bakırköy, Şişli itfaiye ekiplerinin yanı sıra Anadolu Yakası'ndan da Ümraniye ve Çavuşbaşı itfaiye ekipleri de sevk edildi. Yangına havadan da müdahale ediliyor. Ayrıca yaklaşık 2 ton su alan yangın helikopteri arka arkaya sorti yaptı. 

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç konu hakkında bir açıklama yaptı. Kılıç açıklamalarında Sarıyer'e bağlı bir iş yeri olduğunu arkadaşlarımızdan haberlerden takip ettiklerini kimyasal deposu olan bir yer olduğunu ifade etti.

Ayrıca yangının saat 16.08 sıralarında kısmen kontrol altına alındığı ifade edidli.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE