İstanbul'da DHKP-C Operasyonu! Çok Sayıda Gözaltı Kararı Var

DHKP-C terör örgütüne, İstanbul'da düzenlenen operasyon kapsamında çok sayıda kişi gözaltına alındı.

İstanbul'da DHKP-C Operasyonu! Çok Sayıda Gözaltı Kararı Var

İstanbul Okmeydanı'nda, terör örgütü DHKP-C'ye bir operasyon düzenlendi. Düzenlene operasyon kapsamında 10 şüpheli gözaltına alındı.

DHKP-C'YE OPERASYON 

Alınan bilgilere göre, İstanbul Okmeydanı Mehmutşevketpaşa Mahallesi Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunan İdil Kültür Merkezi'ne terör soruşturması kapsamında bir operasyon düzenlendi. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen operasyonun DHKP-C' terör örgütünün faaliyetlerinin ortaya çıkarılması ve örgütün faaliyetlerinin engellenmesi amacıyla düzenlendiği öğrenildi. 

10 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Özel Harekat Polislerinin de katıldığı operasyon kapsamında belirlenen adrese yönelik baskında DHKP-C şüphelisi 10 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin ifade işlemleri için emniyete götürüldükleri öğrenildi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE