İstanbul'da Etkili Sağanak Yağmur! Meteoroloji Fırtına Uyarısında Bulundu

İstanbul'un çeşitli noktalarında başlayan etkili sağanak yağmur vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.

İstanbul'da Etkili Sağanak Yağmur! Meteoroloji Fırtına Uyarısında Bulundu

İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan sağanak yağmur kentin birçok noktasında etkili oldu. Sarıyer, Şişli ve boğaz çevresinde etkisini iyice hissettiren sağanak yağış vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. 

İSTANBUL'DA ETKİLİ SAĞANAK YAĞIŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yapmış olduğu uyarıların ardından, İstanbul'da akşam saatlerinde yağmur etkisini artırmaya başladı. Sarıyer, Şişli çevresinde etkili olan yağış, caddelerde kısa sürede su baskınlarına neden oldu. Sürücüler su birikintileri nedeniyle ilerlemede güçlük çekerken bazı vatandaşlar ise evlerine, dükkanlarına dolan suları temizlemeye çalıştılar. İstanbul'da ki yağışın bir süre daha etkisini hissettirmesi bekleniyor.

METEOROLOJİ BİR UYARI DAHA YAPTI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul'da yaşanan sağanak yağışa ilişkin bir uyarı daha yaptı. Genel Müdürlük konu ile ilgili yapmış olduğu uyarısında Marmara ve Kuzey Ege’de sağanak yağışla birlikte kuvvetli fırtına da beklendiğini belirtilerek, vatandaşların dikkatli olmaları gerektiği vurgulandı

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 23:34
YORUM EKLE