İstanbul'da Minibüs Şoförü Dehşet Saçtı

İstanbul Sultangazi’de yol kenarına park ettiği minibüsüne binen sürücü, yanından geçemediği için kendisine korna çalan halk otobüsünün şoförü ile bir tartışma yaşadı. Meydana gelen tartışmada şoför "Kapıyı neden açık bırakıyorsun" dedi. Bunun üzerine sinirlenen minibüs sürücüsü aracını otobüsün önüne kırarak aynasını parçaladı.

GÜNDEM 06.08.2019, 10:38
İstanbul'da Minibüs Şoförü Dehşet Saçtı

Söz konusu olay 17 Temmuz Çarşamba günü saat 18.00 sıralarında Sultangazi eski Edirne Asfaltı üzerinde meydana geldi. Konu ile ilgili olarak akşam saatlerinde seferini yapan halk otobüsü yol kenarına park edilen kapalı kasa minibüs yüzünden yoluna devam edemedi.

KORNAYA BASARAK TEPKİ GÖSTERDİ

Minibüs şoförü aracın kapısını açarak aracına bindiği esnada otobüs şoförü kornaya bastı ve tepki gösterdi.

Bu durum sonunda bir tartışma çıktı. Otobüs şoförü “Kapıyı neden açık bırakıyorsun?” dedi ve minibüs şoförü ise “nasıl gireceğim?” diyerek karşılık verdi. Bunun ardından minibüs şoförü öfkelenirken otobüs şoförü yoluna devam etti.

Kısa bir süre sonra harekete geçen minibüs şoförü, otobüsün önüne kırarak aracıyla aynasını kırdı. Bu hareketten sonra yoluna devam eden minibüs şoförü bir süre sonra durdu ve otobüs şoförü araçtan inerek minibüsün yanına gitti.

Yorumlar (0)