İstanbul'da Pendik'te Bir Okulda Rehine Krizi! Özel Harekat Polisleri Okula Girdi

İstanbul Pendik'te bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gelen bir uzman erbaşın nişanlısını rehin aldığı ifade edildi. Özel harekat polisleri uzun bir bekleyişin ardından okula girdi. Ek takviye bölgeye sevk ediliyor.

İstanbul'da Pendik'te Bir Okulda Rehine Krizi! Özel Harekat Polisleri Okula Girdi

İstanbul Pendik'te bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gelen bir uzman erbaş, nişanlısını rehin aldı. 

Olay saat 13.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Uzman erbaş olarak görev yapan Umut K. birliğinden kaçtığını söyleyerek, aralarında kısa bir süredir sorun olduğunu iddia ettiği nişanlısını rehin aldı.

Olay yerine Özel Harekat ekipleri sevk edildi.

Özel harekat polislerinin yanı sıra Müzakere Timleri de devreye girdi. Polisin ikna çalışması sürerken ek takviye ekiplerinin bölgeye sevk edildiği belirtildi.

Ayrıntılar geliyor.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 14:39
YORUM EKLE