İstanbul'daki Kitap Fuarında Rekor Kırıldı ! Trafik Durdu Yollar Kitlendi

İstanbul'da gerçekleştirilen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve 28. İstanbul Sanat Fuarında rekor kırıldı. İnsan seline uğrayan fuar kapsamında trafik durdu, yollar kitlendi.

İstanbul'daki Kitap Fuarında Rekor Kırıldı ! Trafik Durdu Yollar Kitlendi

İsatnbul'da 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve 28. İstanbul Sanat Fuarı gerçekleştiriliyor. Gerçekleştirilen fuar kapsamındarekor kırıldı. İstanbul'daki fuar insan seline uğradı.

Bu yıl gerçekleştirilen fuarı 611 bin 444 kişi ziyaret etti. Ziyaretçi akınına uğrayan fuar ile rekor kırıldı. Bu konu hakkında TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından bir açıklama yapıldı.

AÇIKLAMA YAPILDI

Yapılan açıklamada TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve 28. İstanbul Sanat Fuarı’nın dün akşam saat 19.00da 611 bin 444 kitapsever ve sanatseverin ziyaretiyle sona erdiği bildirildi. Açıklamada, "Fuarlarımızı okullarıyla birlikte ziyaret eden öğrenci sayısı geçtiğimiz yıla oranla %11 artış göstererek 183 bin 755e ulaştı. 

Tüm ziyaretçilerimize, imza günleri ve etkinliklerde okurlarıyla buluşan yazarlarımıza, katılımcı yayınevleri, sivil toplum kuruluşları, galeriler, bağımsız gruplar, genç sanatçılar, sanat inisiyatifleri ve özel sergi sahiplerine fuarlarımıza gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür ediyor, önümüzdeki yıl 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve 29. İstanbul Sanat Fuarında tekrar buluşmayı diliyoruz" ifadelerine yer verildi. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE