banner731

İstanbul Merkezli 17 Şehirde FETÖ Operasyonu!

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet (FETÖ/PDY) Yapılanmasına yönelik İstanbul merkezli 17 ilde, haklarında gözaltı kararı bulunan 53 kişinin yakalanması için operasyon düzenlendiği aktarıldı.

GÜNDEM 10.05.2017, 11:15
İstanbul Merkezli 17 Şehirde FETÖ Operasyonu!

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet (FETÖ/PDY) Yapılanmasına yönelik operasyon düzenlendiği aktarıldı. İstanbul merkezli 17 farklı şehirde başlatılan operasyonların haklarında gözaltı kararı bulunan 53 kişinin yakalanması için gerçekleştirildiği aktarıldı. 

İSTANBUL MERKEZLİ 17 İLDE FETÖ OPERASYONU

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet (FETÖ/PDY)'ye yönelik soruşturma kapsamında önemli kurumlarda yönetici ve çalışan olarak bulunan ve FETÖ bağlantıları tespit edilen 53 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Milli İstihbarat Teşkilatı ( MİT) İstanbul Bölge Başkanlığı'nın ortaklaşa düzenledikleri belirtilen operasyon kapsamında haklarında gözaltı kararı bulunan 53 kişinin yakalanması için çalışmalar başlatıldı. Söz konusu operasyonların İstanbul merkezli, 17 şehirde gerçekleştirildiği aktarılırken gözaltına alınanların olduğu ve şüphelilerin yakalandıkları adreslerde arama çalışmaları yapıldığı ifade edildi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)