İstanbul'un Hangi Semtlerinde Su Kesintisi Yaşanacak?

İstanbul Su Ve Kanali̇zasyon İdaresi su kesintisinin yapılacağı semt ve mahalleleri duyurdu.

GÜNDEM 05.01.2017, 13:32 05.01.2017, 13:50
İstanbul'un Hangi Semtlerinde Su Kesintisi Yaşanacak?
İstanbul'da dünden bu güne bazı semt ve mahallerlerde su kesintileri yaşanıyor. Dün başlayan su kesintilerinin bugün devam etmesi vatandaşları bir hayli meraklandırdı. İstanbul'da yaşayan vatandaşlar su kesintilerin uzun saatlere ulaşmasından dolayı büyük mağduriyet yaşıyor. Yaşam için gerekli olan su ihtiyacından mahrum kalan vatandaşlar İSKİ'den İstanbul'da su kesintilerine dair gelişme ve sonuçlar hakkında bilgi edinmeye çalışıyorlar.

İstanbul'da su kesintisi hakkında kesin bilgilendirmeler ise İSKİ su kesintileri sayfasından dakika dakika açıklanıyor. Özellikle planlı kesintilerde vatandaşların mağdur olmaması için yapılan tüm çalışmaların başlamasından önce vatandaşlara son dakika bilgisi olarak paylaşılıyor. Bu detayları unutmayan İstanbul vatandaşlarının gerekli önlemleri alması bekleniyor.

5 OCAK 2017 İSTANBUL SU KESİNTİLERİNİN YAPILACAĞI SEMT VE MAHALLELER

- BAŞAKŞEHİR

Başakşehir'de dün akşam saatlerinde başlayan su kesintisi bugünde devam edecek. Su kesintisi İkitelli OSB'de yaşanacak. 100 mm çaplı şebeke hattı arızalarından kaynaklandığı belirlenen su kesintinin bugün saat öğlen 14.00 civarında sona ereceği bildirildi.

- BEYOĞLU

Ana isale hattlarında yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle Beyoğlu'nda bugün su kesintisi yaşanacak. Saat 13.00'e kadar sürecek su kesintisinden Kocatepe Mahallesi, Keçeci Mahallesi, Piri Mahallesi, Piri Paşa Mahallesi, Şahkulu Mahallesi, Sütlüce Mahallesi, Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Firuz Ağa Mahallesi, Fetihtepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi ve Halıcıoğlu Mahallesi olumsuz etkilenecek.

- SİLİVRİ

Silivri'de enerji kesintilerinde yaşanan problemler nedeniyle yaşanacak su kesintilerinin saat 15.00'e kadar devam etmesi bekleniyor. Silivri'de yaşanacak su kesintiden Gazitepe Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Akören Mahallesi, Büyükkılıçlı Mahallesi ve Fenerköy Mahallesi olumsuz etkilenecek.

- ŞİŞLİ

Ana isale hattları yenileme ve onarım çalışmaları nedeniyle Şişli'de yaşanan su kesintisi saat 13.00 civarında son bulacak. Şişli'deki su kesintisinden Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Duatepe Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Fulya Mahallesi ve Feriköy Mahallesi etkilenecek.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)