banner731

İstanbullular dikkat ! Taksim Metrosu Kapatıldı

Taksim metro istasyonunda bir şahsın hareket halindeki metronun önüne atlayarak yaşamını yitirmesi sebebiyle seferler yapılamıyor.

GÜNDEM 22.09.2016, 18:15 22.09.2016, 18:18
İstanbullular dikkat ! Taksim Metrosu Kapatıldı
 İstanbul'da Taksim metro istasyonunda bir şahsın hareket halindeki metronun önüne atlayarak intihar etme girişiminde bulunmasıyla seferler durduruldu.

Diğer yandan Beyaz Masa'dan saat 18.16'da gelen bilgilere göre şu an seferler Hacıosman-Şişli arasında yapılıyor. İstasyonlarda anonslar veriliyor. Şişli-Yenikapı arasında seferler şuan yapılamıyor.

HASTANEYE KALDIRILDI


Taksim metro istasyonu’nda hayatına son vermek istediği belirtilen bir kişi hareket halindeki metronun önüne atladı. Olay nedeniyle seferler durduruldu. İstasyona polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Metro istasyonundaki yolcuların boşaltılması sırasında olay yerine gelen itfaiye ve sağlık ekipleri çalışmaya başladı. İlk etapta raylara atlayarak hayatını kaybettiği bildirilen kişi yaralı olarak metrodan çıkarıldı ve ambulasla hastaneye kaldırıldı

Öte yandan Beyaz Masa'dan saat 18.16'da alınan bilgiye göre seferler Hacıosman-Şişli arasında yapılabildi. İstasyonlarda anonslarla vatandaşlar uyarıldı. Şişli-Yenikapı arasında seferler bir süre yapılamadı.

Saat 18.45'te Taksim seferleri normale döndü.Kamupersoneli.net


Yorumlar (0)