İstanbullulara Önemli Uyarı ! Meteoroloji Saat Verdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yağış uyarısı yapıldı. Yapılan uyarıda sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış için saat verildi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

İstanbullulara Önemli Uyarı ! Meteoroloji Saat Verdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarı Marmara'nın doğusu, İç Ege, Karadeniz, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi, Doğu Anadolu'nun kuzeyi, Kırklareli, Tekirdağ, Osmaniye, Hatay'ın kuzeybatı kesimleri ile Adana'nın kuzey ve doğu ilçeleri için geçerli olacak. 

İSTANBUL İÇİN UYARI

Konu ile ilgili olarak Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak ve Bartın illeri için çok kuvvetli yağış beklendiği ifade edildi. Bunun yanı sıra Rüzgarın İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Doğu Karadeniz bölgesinde güney ve güneybatılı yönlerden yer yer kuvvetli ve kısa süreli fırtına olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada İstanbullular için de bir uyarı yapıldı. Yapılan uyarıda bugün öğleden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği ifade edildi. İllere göre hava durumları ise şöyle:

İLLERE GÖRE HAVA DURUMU

Ankara: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 23

İstanbul: Parçalı bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 26

İzmir: Parçalı bulutlu 28

Adana: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinde kuzey ve doğu ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 33

Bursa: Parçalı bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 25

Antalya: Parçalı bulutlu, kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 28

Samsun: Parçalı bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 27

Trabzon: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 27

Erzurum: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 25

Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 3

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE