İstifaların Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, istifa kararlarının ardından konuya dair açıklamalarda bulundu.

İstifaların Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama!

AK Parti'de yaşanan değişim sürecinin en önemli konularından biri olan belediye başkanlarının istifa kararlarının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuya dair açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla istifa kararlarını değerlendirdi. 

İSTİFA KARARLARININ ARDINDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımında makam sevdasında olmadıklarını belirterek yola hizmet sevdası ile çıktıklarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmış olduğu paylaşımlarda gençlerin yeni görevlere gelmesine değinirken AK Parti olarak gençlere görev vermekten korkmadıklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar,

Bizler bu yola koltuk sevdasıyla, makam sevdasıyla değil; hizmet sevdasıyla çıktık.

Bunun için de biz, gençlerden korkan, gençlerden çekinen, yerini gençlere bırakmayı düşünmeyenlerden asla olmadık, olmayacağız.

Gençlerimiz, aziz milletimizin emaneti olan önemli görevleri vakti-saati geldiğinde inşallah devralacak. Ben gençlere güveniyorum. Gençlerin sahip oldukları imkânların hakkını vereceklerine gönülden inanıyorum.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE