İstinaf Mahkemesi'nden Son Dakika Enis Berberoğlu Kararı!

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında mahkemenin verdiği kararın bozulduğu, İstinaf Mahkemesi'nden alınan karar ile belli oldu.

İstinaf Mahkemesi'nden Son Dakika Enis Berberoğlu Kararı!

İstinaf Mahkemesi tarafından alınan karar doğrultusunda, CHP İstanbul Milletvekilş Enis Berberoğlu'nun yeniden yargılanacağı belirtildi.

25 Yıl Tutuklama Kararı Verilmişti

CHP İstanbul Milletvekilş Enis Berberoğlu hakkında Milli İstihbarat Teşkilatı'na ait olan TIR'ların durdurulmasına yönelik yürütülen davada tutuklanmıştı ve 25 yıl hapis cezası almasına karar verilmişti.

Mahkeme Cezayı Bozdu...

Edinilen son dakika bilgisine göre, Enis Berberoğlu'nun avukatı Murat Ergün tarafından duruşmanın gidiş hattında bir değişiklik olduğu ve İstanbul Bölge Adliye 2. Ceza Dairesi'nin Berberoğlu için verilen cezayı bozduğu açıklandı.

Tahliye İçin Başvuru Yapılacak!

Berberoğlu'nun avukatı Murat Ergün'ün, İstanbul Bölge Adliye 2. Ceza Dairesi'nin verdiği bu kararın ardından tahliye talebiyle mahkemeye tekrar bir başvuru yapacağı belirtildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2017, 19:02
YORUM EKLE