İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Kendi Fotoğraf ve Resimlerinin Asılmasını Yasakladı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den yeni bir açıklama geldi. Soyer, geçtiğimiz hafta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yürürlüğe koyduğu kendi fotoğraf ve resimlerinin asılmasını yasaklaması kararına yönelik olarak yaptığı paylaşımında bu kararı İzmir'de de uygulayacaklarını ifade etti.

GÜNDEM 12.07.2019, 23:25
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Kendi Fotoğraf ve Resimlerinin Asılmasını Yasakladı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir'de belediye hizmet binalarında yer alan çalışma odalarında başkan resim ve fotoğraflarının asılmasını yasakladı.

Bütün belediye personeline yazılı mesaj gönderen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer geçtiğimiz hafta Mansur Yavaş'ın yürürlüğe koyduğu uygulamayı hayata geçirdiklerini ifade etti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yaptığı açıklamasında ise;

"Değerli çalışma arkadaşlarım, birlikte çıktığımız bu yolda karşılaştığımız en zorlu ve kritik anlarda ihtiyaç duyduğumuz şey İzmir ve İzmirlilerin geleceğine ilişkin karar veriyor olmanın sorumluluğunu hatırlatacak çocuklar olmalı; çünkü gelecek onların ve gerçekte aldığımız her bir karar onlara ait.

Ben de bu süreçte arkamda bir çift mavi göz ve çocuklarımızın gözlerindeki hep var olmasını istediğim pırıltının sorumluluğu ile çalışmalarımı heyecanla sürdürüyorum.

Bu vesileyle temennim, çalışma odalarınızda benim fotoğraflarım yerine Ulu Önder Atatürk portresiyle birlikte sevgili çocuklarınızın fotoğraflarının asılı olmasıdır. Bu güç ve ilham bize yeter." dedi.

Yorumlar (0)