Jandarma Genel Komutanlığı Taşerona Kadro Sınav Sonuçları Açıklandı

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından taşerona kadro sınavları hakkında bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Jandarma Genel Komutanlığı tarafından uygulanan taşerona kadro sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Yayımlanan duyurunun detayları haberimizde...

GÜNDEM 30.03.2018, 21:29 12.02.2019, 07:40
Jandarma Genel Komutanlığı Taşerona Kadro Sınav Sonuçları Açıklandı

Jandarma Genel Komutanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda taşerona kadro sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. İşte yayımlanan duyuru:

TAŞERONA KADRO SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Jandarma Genel Komutanlığından yayımlanan duyuruda "Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde; hizmet alımı sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesi kapsamında; 24 Aralık 2017 tarih ve 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127’nci maddesinin uygulanmasına ilişkin 01 Ocak 2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Tebliğin “Sınavın Gerçekleştirilmesi ve ilanı” başlıklı 14’üncü maddesi gereğince yapılan sözlü sınav sonuçları EK’te gösterilmiştir.

İlgili tebliğin 14’üncü maddesinin 5’nci fıkrası gereğince ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

NOT: Sürekli işçi kadrosuna geçiş sınavında başarılı olanlara ait arşiv araştırması işlemleri devam etmekte olup, arşiv araştırması olumsuz sonuçlananların veya başvuru şartlarını taşımadığı sınav sonrası belirlenenlerin sürekli işçi kadrolarına geçişleri yapılmayacaktır." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)