Kabine Revizyonu Yapılacak Mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı !

Günler öncesinde kabine revizyonu yapılacağına ilişkin ortaya atılan iddialar hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir açıklama yaptı. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde..

GÜNDEM 30.10.2018, 14:11 30.10.2018, 14:17
Kabine Revizyonu Yapılacak Mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdiği AK Parti Türkiye Büyük Millet Meclisi grup toplantısı konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir gazeteci tarafından sorulan ve birkaç gündür gündemde olan kabine revizyonu iddialarına ilişkin soruyu yanıtladı.

KABİNE REVİZYONU YAPILACAK MI?

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine revizyonu ve bakanlıkların bölünmesi iddialarına ilişkin olarak yaptığı açıklamalarında medyanın zaten revizyonu yaptığını ve gündemlerinde böyle bir durumun söz konusu olmadığını vurguladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları ise şöyle oldu:

"Medya zaten revizyonu yapıyor. Biz de onlardan öğreniriz gündemimizde söz konusu değil bakanlık sayılarında kesinlikle söz konusu değil. Bakanlık sayılarını düşünerek yeni sistem inşa ettik bunu böyle sürdüreceğiz ama olmaz değil."

KAMUPERSONELİ.NET 

Yorumlar (0)