Kadir Topbaş İstifa Edecek Mi? Başbakan Binali Yıldırım'dan Flaş Açıklama

Başbakan Binali Yıldırım Kadir Topbaş'ın istifa edip etmeyeceği tartışmalarına ilişkin bir açıklama yaptı ve Kadir Topbaş'ın bugün açıklama yapacağını ifade etti.

GÜNDEM 22.09.2017, 13:21
Kadir Topbaş İstifa Edecek Mi? Başbakan Binali Yıldırım'dan Flaş Açıklama

Başbakan Binali Yıldırım Türk İş Sendikasına bir ziyaret gerçekleştirdi. Başbakan Yıldırım ziyaretinin sonrasında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bir gazeteci, Kadir Topbaş'ın bugün istifa edip etmeyeceğini sordu. Dün İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde, Topbaş'ın karşı çıkmasına rağmen 5 teklif kabul edilmişti.

"KADİR BEY AÇIKLAMA YAPACAK"

Ayrıca Başbakan Binali Yıldırım Kadir Topbaş'ın istifa edip etmeyeceğine ilişkin soruya "Kadir bey bugün açıklama yapacak" dedi 

BARIŞ YARKADAŞ'IN İDDİASI

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın istifa ettiğini ileri sürmüştü. Ayrıca Barış Yarkadaş Topbaş'ın istifasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletildiğini, ancak Erdoğan'ın 'Başkan beklesin' dediğini iddia etti. Ayrıca Yarkadaş, Kadir Topbaş'ın bu gelişmeden sonra 5 Ekim'e kadar bekleyeceğini söylediğini ifade etti.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (0)