Kadir Topbaş'tan Yeni Belediye Başkanına İlişkin Flaş Açıklama !

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Kadir Topbaş yeni başkana ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 25.09.2017, 16:49
Kadir Topbaş'tan Yeni Belediye Başkanına İlişkin Flaş Açıklama !

Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta Kadir Topbaş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa etmişti. Eski Belediye Başkanı Kadir Topbaş İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeli ile vedalaştı ve veda sırasında kısa bir açıklama yaptı.

"HER GELECEK YAKINDIR"

Vedalaşmasının ardından açıklama yapan Kadir Topbaş açıklamalarında "Yapılan işler ortada. Vatandaş hep takdir ettiği için 3 dönem başkanlığım var. Yeni arkadaşımız gelecek başarılar diliyorum. Deneyim ve bilgimi her daim kendileri ile paylaşırım isterlerse. Şehir, yarınlar bizim. 'Her gelecek yakındır' böyle bir Atasözü var. Gelecektir mutlaka. Bu dönem de bitecekti süreli zaten. Zaman dilimi içinde görevlendiriliyoruz" ifadelerine yer verdi.

"ONURUMLA AYRILIYORUM"

Açıklamalarına devam eden eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, açıklamasına "Onurumla geldim onurumla ayrılıyorum. İstanbulluların gönlündeki yerimi istifam nedeniyle çok ciddi hissettim. Çok kolay değil. Vatandaşımızın bize olan sevgisinin derin olduğunu görmem ayrıca mutlu etti. İnsanların gönlünde yer tutmak önemli. Beni gönüllerinden çıkartmasınlar" sözleri ile devam etti.

"HİZMET ETMİŞ OLMAK BÜYÜK ONUR"

Kadir Topbaş "Kırgın olamam. Hiç kimseye kırılmadım ve küsmedim öyle bir yapıya sahibim. Böyle lüzum gördüm istedim hayırlı olsun" ifadelerini kullanarak "Siyasetten değil başkanlıktan ayrıldım. Bu demek değil bir siyasi beklentim yok. Bir başka görev düşünmem. Böyle bir kente hizmet etmiş olmak büyük bir onur" dedi.

YENİ ADAYLAR

Ayrıca eski Belediye Başkanı Kadir Topbaş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen adaylar için "İsimler dolaşıyor iyi bir isim gelir inşallah. Kaliteli arkadaşlarımız var. Başarılı olacaklarına inanırım. Meclisimiz perşembe günü karar verecek. Hayırlı olsun. Tekrar ziyarete gelirim bu bir veda ziyareti" dedi.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (0)