banner731

Kalkınma Bakanı Elvan: "Bu vatana el uzatanlar elsiz kalmaya mahkumdur. "

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, UDH Bakanı Ahmet Arslan ile Mersin'de düzenlenen, "Liman - Hal ve Bekirde Köprülü Kavşakları Temel Atma Töreni"ne katıldı.Bakan Elvan, törende yaptığı konuşmada, "Bu vatana el uzatanlar, elsiz kalmaya mahkumdur" dedi.

GÜNDEM 27.08.2016, 12:41 27.08.2016, 14:33
Kalkınma Bakanı Elvan: "Bu vatana el uzatanlar elsiz kalmaya mahkumdur. "

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Bakan Özlü, ziyaretinde yaptığı konuşmada, 85. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın (İEF) açılışını gerçekleştirdiklerini söyledi.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Mustafa Güden'in kendisini bir süre önce ziyaret ettiğini ve üniversite bünyesindeki teknoparkın bazı ihtiyaçlarını anlattığını belirten Özlü, bu talepleri yerine getireceklerini ifade etti.

Özlü, İzmir'e hizmet konusunda hayata geçirilebilecek projeleri İzmir milletvekilleriyle de görüştüklerini vurgulayarak, kentte özel uluslararası çalışmalar yapacaklarını, uluslararası araştırma geliştirme merkezi kurmayı hedeflediklerini belirtti.


15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından ülkedeki birlik ve beraberliğin daha büyük önem kazandığına dikkati çeken Özlü, 'Demokraside birlik olması güzel bir süreci başlattı. 79 milyon hep birlikte güzel projelere imza atabilir." dedi.

Özlü, sorunların çözümü konusunda İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalışabileceklerini de sözlerine ekledi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da milletin birliği için çalışacaklarını ifade etti.

Kamupersoneli.net - AA

Yorumlar (0)