Kamu Personel Alım Süreçlerinin Değerlendirilmesi Toplantısı Yapıldı

Kamu personeli alım süreçlerine ilişkin bir değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantı Devlet Personel Başkan Vekili Enes POLAT’ın başkanlığında gerçekleşti.

GÜNDEM 26.01.2017, 17:29
Kamu Personel Alım Süreçlerinin Değerlendirilmesi Toplantısı Yapıldı

Kamu personeli alım süreçlerine ilişkin Devlet Personel Başkan Vekili Enes POLAT başkanlığında bir toplantı düzenlendi.

2017 yılı programında 184 nolu Tedbirle Başkanlığımıza; kamu sektöründe işe alım süreçlerinin değerlendirilmesi ve bu konuya ilişkin düzenleme ile hazırlık çalışmalarının yürütülmesi görevi verilmiştir.

Devlet Personeli Başkanlığının resmi internet sitesinde yer alan duyuruda:

"Bu kapsamda, Devlet Personel Başkan Vekili Enes POLAT’ın başkanlığında, Ankara’daki Üniversitelerimizin ilgili bölümlerinden Prof. Dr. Serap NAZLI, Prof. Dr. Nuri DOĞAN, Prof. Dr. Selahiddin ÖĞÜLMÜŞ, Prof. Dr. Adnan KAN, Prof. Dr.Bülent BAYAT, Yrd. Doç. Dr. Ergül DEMİR, Yrd. Doç. Dr. Başak OK, Yrd. Doç. Dr. Özgür GÜLDÜ ve Devlet Personel Başkanlığı temsilcilerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu toplantıda, kamu personel seçiminde uygulanan sistem ve gelinen aşama ile ilgili olarak katılımcılara bilgi verilmiş ve bilimsel yöntemler ışığında kamu personel seçim süreci hakkında genel değerlendirilmelerde bulunulmuştur." ifadelerine yer verildi.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)