Kar Yağışı Malatya- Darende Yolunda Ulaşıma Engel Oldu!

Malatya’nın Darende ilçesinde kendini gösteren yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Kar yağışı, Malatya- Darende yolunda ulaşıma engel oldu.

Kar Yağışı Malatya- Darende Yolunda Ulaşıma Engel Oldu!

Darende'de Pazar günü akşam saatlerinde kendini gösteren ve gece saatlerinde de devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.

Kar yağışının yoğun olması nedeniyle Malatya- Kayseri kara yolunun Yukarıulupınar mevkisinde pek çok tır ve yolcu otobüsü yolda mahsur kaldı.

Kontrolünü kaybeden araçlar nedeniyle çok sayıda yolcu otobüsü ile tır, kamyon ve otomobil ulaşımdan olumsuz etkilendi.

Darende Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik İstasyonu ekipleri ise yoğun kar yağışından etkilenen yolları açma çalışmalarının devam etmesi nedeniyle Yukarıulupınar mevkisinden Malatya istikametine yolunu trafik akışına kapattılar.

DOĞUM YAPMAK ÜZERE OLAN KİŞİ MAHSUR KALDI

Doğum yapmak üzere olan B. G.'yi taşıyan ambulan kar yağışı nedeniyle Yukarıulıpınar mevkisinde yolda mahsur kaldı. B.G'nin yardımına karayolları ekipleri yetişti ve ambulansın bulunduğu yerden kurtarıldığı ve hastaneye ulaştırıldığı açıklandı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 20:09
YORUM EKLE