KARAMOLLAOĞLU: GENEL İTTİFAK SÖZ KONUSU DEĞİL

Bugün yapılan CHP ve saadet partisi görüşmesinde 31 martta yapılacak yerel seçimler için ittifak konusu görüşülecekti. İYİ Parti Genel Başkan ile görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugünde Saadet Partisi Genel Başkanı ile görüştü. İkilinin ittifak görüşmelerinde ortak açıklama geldi. Açıklamalarda Karamollaoğlu, 'Genel ittifak söz konusu değil' dedi.

KARAMOLLAOĞLU: GENEL İTTİFAK SÖZ KONUSU DEĞİL

CHP ve Saadet ittifak görüşmesinde yapılan ortak açıklamada ''Genel ittifak söz konusu değil'' açıklaması geldi.

İttifak görüşmesi sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, "Genel Başkan ve arkadaşlarıyla son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Türkiye'nin sorunlarını, içinde bulunduğu durumu, ekonomiyi, dış politikayı, hemen hemen ayrıntılarıyla değerlendirdik. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ben ve arkadaşlarımı, Sayın Genel Başkana ve arkadaşlarına teşekkür ediyoruz." dedi.

KARAMOLLAOĞLU: GENEL İTTİFAK SÖZ KONUSU DEĞİL

Karamollaoğlu ise "Ben de Sayın Kılıçdaroğlu'na teşekkür ediyorum. Ümidimiz bu seçimlere giderken bir gerginlik olmasın. Her siyasi parti farklı görüşlere sahiptir. Bu farklılık bizim için bir zenginlik olmalı, kamplaşmaya neden olmalalı. Bu seçimlerde biz genel bir ittifakın söz konusu olmadığını ifade etmiştik. Mümkün olduğunca biz her seçim bölgesinde seçime gireceğiz. Anadolu'da dirsek teması da olabilir. İnşallah bu seçimler memleketimiz için, milletimiz için hayırlı olur." ifadelerini kullandı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE