Kastamonu’nun Devrekani İlçesine Bağlı Beyler Göleti'nde Facia: Anne, Baba ve Çocuk Hayatını Kaybetti

Kastamonu’nun Devrekani ilçesine bağlı Beyler Göleti'nde facia yaşandı. Çocuklarının gölete düştüğü gören anne ve baba da peşinden gölete atladı. Gölette anne, baba ve oğul boğularak hayatını kaybetti. Olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirdi. Anne, baba ve çocuğun cansız bedeni Devrekani Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı...

GÜNDEM 14.08.2019, 17:02 14.08.2019, 17:20
Kastamonu’nun Devrekani İlçesine Bağlı Beyler Göleti'nde Facia: Anne, Baba ve Çocuk Hayatını Kaybetti

Ankara’dan Kurban Bayramı tatili için Kastamonu'nun Devrekani ilçesine gelen Kadıncıoğlu ailesi acı bir sonla yaşama veda etti.

Devrekani ilçesine bağlı Beyler Göletine gezmeye giden aile balık tutmaya başladı.

20 yaşındaki Oğuzhan Kadıncıoğlu'nun gölette balık tuttuğu esnada dengesini kaybederek düşmesi sonrasında oğlunun gölete düştüğü gören anne 42 yaşındaki Behice Kadıncıoğlu peşinden atladı.

Eşi ve oğlunun boğulduğu gören baba 46 yaşındaki Nihat Kadıncıoğlu da ailesinin arkasından gölete atladı.

ACI HABER GELDİ

Son dakika bilgisine göre Beyler Göletine düşen anne, baba ve oğul boğularak hayatını kaybetti.

Gölette boğulan aile çevrede bulunan vatandaşlar tarafından karaya çıkarıldı.

İhbarla olay yerine 112 Acil Sağlık ekipleri ile jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince yapılşan incelemede anne, baba ve oğullarının öldüğünü tespit etti.

SAVCI İNCELEME YAPTI

Cumhuriyet Savcısının ve Olay Yeri İnceleme ekiplerinin incelemesinden sonra cenazeler, Devrekani Belediyesine ait cenaze aracıyla Devrekani Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı.

Yaşanan olay hakkında soruşturma başlatıldı. Diğer yandan ailenin yakınları, olay yerine gelerek sinir krizleri geçirdi.

Yorumlar (0)