Kaybolan Leyla'nın Amcasından Korkutan Açıklama: Başınız Sağ Olsun Dedi

Ağrı'da ailesiyle beraber bayramlaşmak için gittiği dedesinin köyünde kaybolduğu ifade edilen 4 yaşındaki Leyla'nın amcasından yeni bir açıklama geldi. Amcası Yusuf Aydemir'in yaptığı açıklama korkuturken olayın aslının araştırılmaya devam ettiği ifade edildi. Amcasını arayan bir kadının "Telefonu kapatmadan önce 'Başınız sağ olsun" dediğini söylediği belirtiliyor. Peki Yusuf Aydemir'i arayan kimdi? İşte detaylar.

Ağrı'nın kent merkezinde hayatlarına devam eden Nihat ve Şükran Aydemir çiftinin 4 yaşındaki kızları Leyla Ramazan Bayramı'nın birinci günü gittikleri Bezirhane Köyü'nde kayboldu.

Küçük kızı aramak için devam eden çalışmalar bugün 7. gününe girerken herhangi bir sonuç elde edilemedi.

Jandarma, AFAD ekipleri ve güvenlik korucularının katıldım sağladığı arama çalışmalarına Kayseri'den gelen 5 kişilik özel ekip de destek vereceği ifade edildi.

Ancak Leyla'yı arama çalışmaları devam ederken amcasından korkutan bir açıklama geldi.

Amcası Yusuf Aydemir basın mensuplarına yaptığı açıklama içerisinde bir kadının kendini gizli numaradan aradığını söyleyerek Leyla'nın yanında olduğu yönünde bilgi verdiğini ifade etti.

Amcası görüşmede ise;

"Ağabeyimin telefonunu aradılar. O sırada telefonu bendeydi. Özel numaradan bir kadın aradı. Ne kadar gerçek, ne kadar yalan bilmiyorum ki.

Bir dakika 45 saniye görüştü benimle. Leyla kaybolduğundan beri özel numaradan arıyor, konuşmuyorlardı. Leyla'nın sağlık durumuyla ilgili bir şey söylemedi. Israrla bir yerlere bırakmalarını istedim.

Davacı olmayacağımızı söyledim. Telefonu kapatmadan önce 'Başınız sağ olsun' dedi. Geçmiş olsun anlamında da söylemiş olabilir. Çünkü biz inanmıyoruz" dedi.

Olayların detayı araştırılmaya devam edildiği belirtiliyor.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 15:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
bekir
bekir - 13 ay Önce

bu amcasıda çok çelişkili , bunu çapraz sorguya almak lazım bence

Berk
Berk - 13 ay Önce

Yakın. Akrabaları. Kaçırdı. Bendecede. Amcasını. Sorguya. Almak. Lazım