Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Osman Sarıgün Serbest Bırakıldı!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara Çubuk'ta katıldığı şehit cenazesi töreninde, Kılıçdaroğlu'na yumruk atan Osman Sarıgün'ün serbest bırakıldı...

Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Osman Sarıgün Serbest Bırakıldı!

Ankara Çubuk'ta şehit cenazesinde yaşanan olaylara yönelik olarak sürdürülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan şüphelilerden Osman Sarıgün jandarmada devam eden işlemlerinden sonra Çubuk Adliyesine getirildiği açıklandı.

Adliye binasına arka kapıdan getiirken Osman Sarıgün'ün savcılık sorgusuna alındığı belirtildi.

SERBEST BIRAKILDI

Osman Sarıgün, adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

ANKARA ÇUBUK'TA NE OLMUŞTU?

Ankara Çubuk ilçesi Akkuzulu Mahallesi'nde 21 Nisan 2019 tarihinde Pazar günü şehit Piyade Sözleşmeli Er Yener Kırıkcı'nın cenaze törenine katılım sağlayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırı düzenlenmişti.

Saldırıya yönelik olarak Çubuk Cumhuriyet Başsavcılığı 9 kişiyi gözaltına almış daha sonra 3'ü savcılıktan ve 5'i ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Kılıçdaroğlu'na yumruk attığı kameralar tarafından görüntülenen şüpheli Osman Sarıgün hakkında da ek gözaltı süresi verildiği biliniyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 23:55
YORUM EKLE