Kocaeli İl Tarım Müdürü İlhan Özel Hayatını Kaybetti

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel işçilere yemek götürmek için otomobilini park etti. Özel otomobilinin hareket etmesi sonucunda aracını durdurmaya çalıştı. Arcı durdurmaya çalışırken altında kalan Özel hayatını kaybetti.

Kocaeli İl Tarım Müdürü İlhan Özel Hayatını Kaybetti

Kocaeli’nin Başiskele ilçesi Damlar Mahallesi Mahmut Çavuş Caddesinde yaptırdığı inşaatta çalışan işçilere yemek götüren Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, otomobilini inşaatın olduğu caddeye park etti.

Aracından indikten sonra bir anda hareket eden otomobili gören Özel, aracını yakalayıp durdurmaya çalıştı. Bu esnada Özel, dengesini kaybederek yere düştü. Yere düştüğünde geri geri kayan otomobilin altında kaldı ve ağır yaralandı.

KURTARILAMADI

Ambulans ile hastaneye kaldırılan Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

AÇIKLAMA YAPILDI

Vali Yardımcısı Balaban konu ile ilgili olarak açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada "Başımız sağ olsun. Şu anda incelemelerimiz devam ediyor. İncelemeler sonucunda netleşir olay. Olay çok taze daha. Şimdi olay, böyle, şöyle olsun dersek yanlış olur. Genel incelemelerin yapılması lazım. Otopsi, araç incelemelerinin ardında göreceğiz genel durumu" ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2018, 16:37
YORUM EKLE