Konya'da Bir Kadın Cinayeti Daha ! Eşini Boynundaki Eşarpla Boğarak Öldürdü

Türkiye Emine Bulut cinayetine ağlarken bir kadın cinayeti de Konya'dan geldi. Konya'nın Ereğli ilçesinde Alaaddin Karasu, bir yıl önce evlendiği Gülsüm Karasu'yu, başındaki eşarpla boğarak öldürdü.

GÜNDEM 27.08.2019, 11:07
Konya'da Bir Kadın Cinayeti Daha ! Eşini Boynundaki Eşarpla Boğarak Öldürdü

Türkiye'de her geçen ayrı bir vahşet haberi geliyor. Konya'dan kadın cinayeti haberi geldi. Konya Ereğli'de Alaaddin Karasu, bir yıl önce evlendiği Gülsüm Karasu'yu, başındaki eşarpla boğarak öldürdü.

EŞİNİ BOYNUNDAKİ EŞARBIYLA BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Söz konusu olay saat 01.30 sıralarında Toros Mahallesi'ndeki boş arazide meydana geldi. Konu ile ilgili olarak eski eşinden 3 çocuğu olan Alaaddin Karasu, bir yıl önce eski eşinden 2 çocuğu olan Gülsüm Karasu ile evlendi.

Evli çift dün gece evlerinin bulunduğu mahalledeki boş arazide tartıştı. Bu tartışma sırasında Alaaddin Karasu eşini başındaki eşarbıyla boğarak öldürdü.

Olay yerinden kaçan Karasu, yaklaşık 1,5 saat sonra polis merkezine giderek, eşini öldürdüğünü söyleyip, teslim oldu. Polis, Alaaddin Karasu'nun söylediği adrese gittiklerinde Gülsüm Karasu'nun cansız bedenini buldu.

Bunun yanı sıra Gülsüm Karasu'nun cenazesi otopsi için Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı ve Alaaddin Karasu'nun sorgusunun devam ettiği belirtildi.

Yorumlar (25)
Şener 2 ay önce
Herkese evlilik hakkı verilmemeli.
Kayyas22 2 ay önce
aynı fikirdeyim aslında, nikah için istenen sağlık raporunda istenenlere birde psikiyatrik danışma dahil edilse, kişilerden sabıka kaydı istenmeli vs.vs.

çok şey eksik aslında, kim hangisine yetişecek.. :(
Huseyin 2 ay önce
Siz sanıyorsunuz hep kadınlarmi haklı gelin ozaman bana yardım edin benim nasıl bir kadınla ewlendim bakın hersey ortada
semrasirbudak@göail.com 2 ay önce
Şerait gelince bu sefer kadınları diri dirimi gömeceksiniz??Eğitim şart
Kayyas22 2 ay önce
çözüm öldürmek olmamalı, herkesin can sağlığı için daha ılımlı bir çözüm bulunmalı..
böyle bir konunun üzerine bu cümleyi kurmanızın sebebi; bende aynısını yapabilirim mi? nedir yani
Huseyin 2 ay önce
İnanin ole bi zor durumdayimki bu çocuk herseyın önüne geçir ama sabır sabır ya sabır nereye kadar bosanami yorum kardeşim ne yazikki hersey kadınlardan yana lütfen yardım edin
Huzur 2 ay önce
Gel de nefes al böyle bir Ülke ' de...
Ömrüm43 2 ay önce
Sadece kadın yada erkek haklı değil tabiki eğitim eğitim eğitim, saygı sevgi hoş görü anlayış yitirdik bu güzel duyguları
Sabiha akyüz 2 ay önce
Kesinlikle evlenecek olanlar ruhsal olarak evliliğe hazırdır raporu almalı yazık bu caniler sahip olduğu çoluk çocuğun ruhunu öldürüp toplumda umutsuzluğu çoğaltıp geleceğimizi karartıyor .Bu cinayetler tek kişilik işlenmiş cinayetler değildir .Toplum yapısının seri katilleridir bunlar .Baba kavramına zarar veriyorlar aslında en çok zararları insan gibi insan olan babalara olan güveni herkeste azaltıyorlar
İdammm 2 ay önce
İdammmmmmmmmm gelecekkkkkkkkkkk
Muaz 2 ay önce
İdam değil şeriat gelecek inşAllah
Ayşegül 2 ay önce
İdam istiyoruz artık yeter
Dilara 2 ay önce
Cehaletin önüne geçilmediği sürece daha çok cinayetler olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın