Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Osman Nuri Atçeken'e Silahlı Saldırı Düzenlendi!

Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Osman Nuri Atçeken'e silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı bir kişi tarafından düzenlenirken silahla bacağından vurulan Osman Nuri Atçeken yaralandı. Evli ve iki çocuk babası olan Atçeken'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

GÜNDEM 01.08.2019, 18:58
Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Osman Nuri Atçeken'e Silahlı Saldırı Düzenlendi!

Son dakika haberine göre Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Osman Nuri Atçeken makamına gelen bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı.

Bacağından vurularak yaralanan Osman Nuri Atçeken olay yerine sevk edilen ambulansla Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Osman Nuri Atçeken'in sağlık durumu hakkında yapılan açıklamada, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olay yerinden hızla kaçan şüpheli S.D, polis ekiplerince kısa sürede yakalandı.

OSMAN NURİ ATÇEKEN KİMDİR?

Osman Nuri Atçeken, 1978 yılında Konya Emirgazi'de dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Emirgazi'de, lise öğrenimini ise Konya Gazi lisesinde tamamlamıştır.

Üniversite sınavlarında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesini kazanan Atçeken, 2001 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası askerlik görevini tamamlayıp Serbest Veteriner Hekim olarak klinik hekimligi yapmaya başlamıştır.

Mesleki birçok çalışmalara katılan Osman Nuri Atçeken Serbest Veteriner Hekimi, Akretide Veteriner Hekimi, Tarım Sigortaları Havuz Eksperliği ve Tarım Danışmanlığı gibi bir çok görevine devam etmektedir. 

Osman Nuri Atçeken, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorumlar (2)
Bel .Bşk. Yrd 5 ay önce
Belediye başan yardımcısını uğradığı bu elim saldırıyı şiddetle kınıyorum
Bu sucun cezası toplumda caydırıcı olmadığı sürece birçok meslektaşımız bu tür saldırılara maalesef maruz kalması içten değil .
Geçmiş olsun Bütün Belediye Başkan Yrdımcılarına
Konya ereğli vatandaşı duru 5 ay önce
Perşembe günü silah sesisinin gelme sebebi belli oldu.