Köprü Ve Otoyollar Bu Geceden İtibaren Ücretsiz Olacak ! O Köprüler Dahil Edilmedi

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte milyonlarca vatandaş bu geceden itibaren yola çıkacak. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki tüm köprü ve otoyolların bu geceden itibaren ücretsiz olacağını müjdeledi.

GÜNDEM 09.09.2016, 12:27 09.09.2016, 12:42
Köprü Ve Otoyollar Bu Geceden İtibaren Ücretsiz Olacak ! O Köprüler Dahil Edilmedi
Kurban Bayramı tatilinin kamu görevlileri için 9 güne uzatılmasıyla birlikte milyonlarca vatandaş yine yollara çıkacak. Bu geceden itibaren başlayan 9 günlük tatil öncesi Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan müjdeyi verdi. Bu geceden itibaren Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki tüm köprü ve otoyolların bu geceden itibaren ücretsiz olacağını açıkladı.

Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre ve Bakan Arslan'ın açıklamalarına göre; Kurban Bayramı tatili dolayısıyla 19 Eylül Pazartesi günü saat 07.00'a kadar Karayolları Genel Müdürlüğü'ne bağlı otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişlerde ücret alınmayacak.

Belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessesse ve işletmecelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri 12 Eylül Pazartesi gününden başlayarak, 15 Eylül Perşembe günü saat 24.00'e kadar ücretsiz olacak.

O KÖPRÜLER ÜCRETSİZ DEĞİL!

Geçtiğimiz 26 Ağustos'ta açılışı yapılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Osmangazi Köprüsü'nde, bayramda ücret alınmaya devam edilecek.

Kamupersoneli.net
Yorumlar (0)