Korkunç Cinayet! Iraklı Hüseyin’i Banyoda Parçalayıp Çöpe Atmışlar

Ordu'nun Altınordu ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Çöpte cesedi bulunan Irak uyruklu Hüseyin Kalaf’ın (17) öldürüldükten sonra cesedinin bir evin banyosunda parçalara ayrılıp, çöpe atıldığı anlaşıldı. İşte yaşanan korkunç olaya yönelik devam eden soruşturmanın detayları.

GÜNDEM 27.12.2018, 23:20 Kerim Solak
Korkunç Cinayet! Iraklı Hüseyin’i Banyoda Parçalayıp Çöpe Atmışlar

Olay, Pazar günü Altınordu ilçesi Subaşı Mahallesi’nde meydana geldi.

Karapınar Mahallesi’nde bulunan Büyükşehir Belediyesi’ne ait çöp ayrıştırma tesisinde kolları, bacakları ve başı gövdesinden ayrılan ceset bulundu.

Çöp tesisinde çalışmalar durdurularak cesedin kimliğinin belirlenmesi için çalışma yapıldı.

Polis, cesedin, olaydan bir gün önce maç yapmak için halı sahaya gitmek amacıyla evden çıkan, bir daha da kendisinden haber alınamayan Iraklı Hüseyin Kalaf’a ait olduğunu belirledi.

Hüseyin Kalaf’ın 2,5 yıldır annesi Fawzia ve (45) 3 kardeşiyle ilçede yaşadığı bildirildi.

Kentteki Mobese kameralarını tek tek inceleyen polis ekipleri, en sonra birlikte görüldüğü Irak uyruklu 4 kişiyi gözaltına aldı.

Şüphelilerin kaldıkları evlerde de arama ve inceleme yapıldı. Hüseyin Kalaf'ın öldürülüp, cesedinin banyoda parçalandığı, gece de çöpe atıldığı saptandı.

Ceset parçalarının, çöp kamyonuyla toplanan çöplerle birlikte tesise geldiği tespit edildi. Ancak cinayet aletine ise ulaşılamadı.

Şüpheliler, emniyetteki sorgularında suçlamaları reddetti. İşlemleri tamamlanan 2 kişi, adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (1)
Ceren 7 ay önce
Çok üzüldüm ya Allah annesine sabır versin