banner731

Korkunç olay hakkında İstanbul Valiliği açıklama yaptı: 4 kardeşin cezanesinde siyanür bulundu!

İstanbul'da geçtiğimiz günlerde bir evde 4 kişinin cesedi bulunmuştu. Korkunç olay sonrasında güvenlik ekipleri olay yerinde yaptıkları incelemede cenazelerin üzerinde siyanüre rastlandığını ifade etti. İstanbul Valiliği'nden bu korkunç olayla ilgili olarak açıklama yaptı.

GÜNDEM 07.11.2019, 18:07
Korkunç olay hakkında İstanbul Valiliği açıklama yaptı: 4 kardeşin cezanesinde siyanür bulundu!

İstanbul Fatih'te geçtiğimiz günlerde bir dairede Cüneyt (48), Oya (54), Kamuran (60) ve Yaşar Yetişkin (56) kardeşlerin cesetleri bulundu. 

EMNİYET GÜÇLERİNE HABER VERİLMESİYLE ORTAYA ÇIKTI

4 kardeşin cesedinin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden bir kişinin, model olarak çalışan ve bir süredir işe gelmeyen Oya Yetişkin'i merak etmesi sonucunda emniyet güçlerine haber vermesi sonrasında ortaya çıktı.

POLİSİ ARAYIN İÇERİ GİRMEYİN!

Olay yerine giden güvenlik güçleri dairenin kapısında "Dikkat siyanür var, polisi arayın, içeri girmeyin" notuyla karşılaştı.

İSTANBUL VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI

İstanbul Valiliği'nden Fatih'te bir dairede Cüneyt (48), Oya (54), Kamuran (60) ve Yaşar Yetişkin (56) kardeşlerin cesedinin bulunmasıyla ilgili açıklama geldi. Açıklamada, "Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsilerde tespit edilen ilk bulgulara göre; siyanür zehirlenmesine bağlı değişimler dışında, şahısların ölümlerine müessir başkaca makroskopik patolojik bulgu tespit edilmediği belirtilerek, tüm olgularda saptanan siyanür düzeyleri öldürücü olarak değerlendirilmiştir" ifadeleri kullanıldı.stanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafın gerçekleştirilen soruşturma devam ediyor.
 

Yorumlar (0)