Küçükmece'de Cinsel Saldırıya Uğrayan 5 Yaşındaki Çocuk İle İlgili Son Dakika Gelişmesi! Fail Yakalandı!

Küçükçekmece Kanarya mahallesinde, cinsel saldırıya uğrayarak hastaneye kaldırılan 5 yaşındaki kız çocuğu ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, failin yakalandığını duyurdu. Şüpheli, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ve Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün ortak çalışmasıyla Küçükçekmece'de gözaltına alındı. 18 yaşındaki Pakistan uyruklu M.V.'nin sorgusu sürüyor.

GÜNDEM 25.04.2019, 13:13 25.04.2019, 13:37
Küçükmece'de Cinsel Saldırıya Uğrayan 5 Yaşındaki Çocuk İle İlgili Son Dakika Gelişmesi! Fail Yakalandı!

Pakistan Uyruklu Failin Sorgusu Sürüyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Küçükçekmece'de çocuğa cinsel istismarda bulunan failin yakalanıp gözaltına alındığını bildirdi. Soylu tarafından açıklanan şüpheli, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ve Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün ortak çalışmasıyla Küçükçekmece'de gözaltına alındı. 18 yaşındaki Pakistan uyruklu M.V.'nin sorgusu sürüyo

Bakan Soylu valiliğin konuyla ilgili açıklama yapacağını da söyledi.

Soylu'nun açıklamaları şu şekilde:

''İlgili failin yakalandığı bilgisi bende var. Bu tip meselelere yönelik hem tavrımız hem mücadelemiz bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam edecektir. Olay başlı başına hem medeniyetimize hem bizim toplumsal ahlakımıza bakışımıza uygun değildir. Maalesef toplumca kınadığımız nefret ettiğimiz bu tip işlerle karşı karşıya kalıyoruz. Bunlarla ilgili de arkadaşlarımız gerekli tüm takibatı yapıyorlar.''

"Valilik Açıklama Yapacak"

"Küçükçemece'de istismara uğrayan küçük çocuğumuzla ilgili gerekli çalışmalar yapılıyor. İstanbul Valiliğimiz zannediyorum, birazdan açıklama da yapacaklar. 

Failin yakalandığı haberleri bende var. Valilik açıklama yapacak. Olay tüm Türkiye'nin gözü önünde cereyan etti. Çocuğumuzun sağlık durumunun da iyi olduğunu biliyoruz. Ben de babayla telefonda görüştüm.

Hem İstanbul Valiliğimiz hem de Emniyet Müdürlüğümüz faille ilgili çalışmalar yaptılar, saatler içerisinde de açıklayacaklar. Bu olay olduktan hemen sonra başladılar, onlar bir açıklama yapacaklar.

Olay başlı başına hem medeniyetimize hem toplumsal ahlakımıza, bakışımıza uygun değildir ama maalesef bu tip toplumca nefret ettiğimiz, kınadığımız olaylarla karşılaşıyoruz."

Bu arada İstanbul Emniyet Müdürlüğü, olayı araştırması için 50 kişilik özel bir ekip oluşturdu. Ekip, başvurduğu mahalle sakinlerinin ifadeleri doğrultusunda zanlıların 2 kişi olabileceği sonucuna ulaştı.

Bölgedeki delillerde toplanıyor. Mahalleli tarafından bulunan bir cep telefonunun da emniyet güçlerine teslim edildiği belirtildi. Cep telefonunun şüphelilerden birine ait olma ihtimali araştırılıyor. 

Çevredeki tüm MOBESE ve güvenlik kameraları da mercek altında. Pazartesi gününden bu yana emniyet güçleri toplanan görüntüleri saniye saniye inceliyor.

Yorumlar (3)
Gagoş 23 6 ay önce
Meclisi bu tür saldırılar ile ilgili toplanıp acilen idam çıkarmaları
Sama 6 ay önce
Yazık çok küçük çocuklar neden olur
Selma 6 ay önce
Ya boyle insan lar varmı ya küçük çocuklara bkde