Londra'da Müslümanlara Saldırı Düzenlendi- Müslümanlara Saldırı

Londra son dakika haberi... Londra'da bir grup, cami önünde bekleyen Müslüman gruba çekiç ve sopalarla saldırdı. İşte o görüntüler.

Londra'da Müslümanlara Saldırı Düzenlendi- Müslümanlara Saldırı

Londra polisi, tarafından açıklanan detaylara göre Londra Cannon Caddesi üzerinde yer alan Ashaadibi Mescidi ve Toplum Merkezi önünde Cuma namazı için bekleyen kişilere 20'li yaşlarda bir gurubun saldırı düzenlediği ifade edildi.

Ayrıca söz konususu saldırı yerel saate göre 13:00'da meydana geldi.

Saldırganlar çekiç ve sopalarla gruba saldırdılar.

İslam karşıtı sloganlar atarak ve küfürler savurarak saldıran grup saldırı sonrasında araçlarına bindiler ve olay yerinden kaçmak istediler.

Polisi arayan ve durumu izah eden Müslümanlar grubun kaçmasına engel olmaya çalıştı. Bir Müslüman aracın üzerine çıktı ancak saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Londra polisi tarafından yapılan açıklamada ise saldırıya uğrayanlar arasında yer alan 27 yaşında bir kişinin başından yaralandığı ifade edildi ve arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldığı duyuruldu.

Saldırganları yakalamak için polislerin arama çalışmalarının sürdüğünü söylendi.

İŞTE OLAY YERİ GÖRÜNTÜLERİ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sait
Sait - 4 ay Önce

Adam olan türkiyede ki müslümana gelip saldırsın